top of page

הנבחרת  של רמת גן חופשית

יו״ר רשימת רמת גן חופשית, עורך דין במקצועו ומכהן כסגן ראש עיריית רמת גן הממונה על תחום התכנון והבנייה, העסקים והמכרזים. כמו כן, ברזילי הוא פעיל פוליטי ופעיל חברתי וסביבתי. 

למה החלטת לרוץ למועצה? החלטתי לרוץ לאחר שהתרשמתי שיש הרבה מה לעשות בסביבת המגורים בה אנחנו חיים. נדמה שהחלטות רבות שמתקבלות או לא מתקבלות במועצה ובהנהלת העיר משפיעות על חיינו לעיתים לא פחות מאשר החלטות הממשלה.

 

מהו הנושא שהכי חשוב לך לקדם במועצה? אנחנו רוצים לקדם עיר טובה יותר, עיר חופשית וליברלית, עיר שבה חיים ונותנים לחיות, עיר שבה לקהילתיות יש מקום מרכזי בחיי העיר והשכונה. עיר שמתוכננת באופן מחושב ומתחשב בצורכי התושבים ובאתגרי העתיד העירוני .

Shlomi_Mizrahi_-_Tadmit_Ramat-Gan-Hofshit_27-9-23_047.jpg

 עו״ד רועי ברזילי 
יו״ר רמת גן חופשית 
וסגן ראש העיר 

Shlomi_Mizrahi_-_Tadmit_Ramat-Gan-Hofshit_27-9-23_020.jpg

 שלומי בן ששון 
מס׳ 2 ומחזיק תיק צעירים 

שלומי בן ששון, מחזיק תיק הצעירים, מהנדס פיתוח בחברה ביטחונית. הוביל לפתיחת עשרות ברים חדשים וקידם מיזמים עסקיים לטובת הציבור הליברלי בעיר. שלומי הוא מיוזמי פרויקט ״הסבבוס״ שמאפשר לאלפי תושבים ותושבות לנסוע בתחב״צ גם בסופי שבוע וממובילי הנוהל למניעת כניסה של גופים קיצוניים למערכת החינוך.

למה החלטת לרוץ למועצה? חשוב לי להגדיל ולקדם מרחב ציבורי מזמין לציבור הליברלי, ולפעול למען חינוך טוב יותר לביתי מיכאלה.

 

מהו הנושא שהכי חשוב לך לקדם במועצה? מרחב ליברלי בטוח ומזמין להורים, הכולל חינוך טוב יותר לילדי וילדות רמת גן, תכנים מדעיים ומחקריים ואירועים בסופ״ש לילדים ולילדות. בנוסף חשוב לי להוביל ולאפשר פוליטיקה ישרה והגונה, כי מגיע לנו פוליטיקאים אמיתיים שרואים את טובת הציבור. 

אפרת אביטל לויאן, הייטקיסטית מאז ומעולם. מגיל צעיר היא מספרת שהדרך הייתה לה ברורה. היא התברכה בנשים חזקות שתמיד ליוו ועודדו אותה. בצעירותה היא חשבה שהן מקדימות את זמנן ואולי לא נולדו למציאות הנכונה.

עם השנים, היא הבינה שאישה חזקה מייצרת מציאות ולא ההיפך, ושעכשיו הגיע הרגע שלה להמשיך את דרכן.

למה החלטת לרוץ למועצה? בשביל לקדם נושאים הקשורים לחינוך בעיר.

 

מהו הנושא שהכי חשוב לך לקדם במועצה? חשוב לי להחזיר את החינוך למרכז סדר היום הציבורי, לפעול למען שוויון הזדמנויות  עבור כל ילדות וילדי רמת גן.

Shlomi_Mizrahi_-_Tadmit_Ramat-Gan-Hofshit_27-9-23_205.jpg

 אפרת אביטל לויאן 
 מועמדת מס׳ 3  

Shlomi_Mizrahi_-_Tadmit_Ramat-Gan-Hofshit_27-9-23_117.jpg

 מירב גבע גרומר 
 מועמדת מס׳ 4 

מירב היא יזמית חברתית בתחום החינוך והתרבות, מתנדבת כבר כמה שנים בעירייה, לפני המלחמה הובילה את המחאה ברמת גן. חוץ מכל אלו מירב היא גם קומיקאית ושחקנית במופעים להורים וילדים , קריינית, מנחת תכנית הרדיו ״הורים ונהנים״ וכמובן אמא במשרה מלאה.

מירב היא נכדתו של שר הבריאות לשעבר אליעזר שוסטק ויקיר העיר רמת גן שנים רבות.

למה החלטת לרוץ למועצה? כל החיים הייתי בתנועת נוער בתפקידים בכירים וריכזתי שבט אחרי הצבא. הייתי רוצה להנחיל ערכים וכלים לצוותי חינוך, תלמידים ותלמידות.

 

מהו הנושא שהכי חשוב לך לקדם במועצה? לקדם את החינוך ולשפר את הקהילתיות ברמת גן 

אורית היא אשת חינוך, מורה ומחנכת מזה 12 שנה, את דרכה בתחום היא התחילה במכון לחינוך דמוקרטי. בהמשך היא לקחה חלק בתוכנית ״חלוץ חינוכי״ לפיתוח מנהיגים בחינוך והייתה שותפה בהובלת תהליכים משמעותיים בתוך בתי הספר בהם עבדה ובהנחיית צוותי מורים בבתי ספר שונים.

במשך השנים, אורית קידמה תוכניות לפיתוח כישורי מנהיגות בקרב התלמידים, שינויים בדרכי ההוראה  וחינוך על ערכי הדמוקרטיה, שוויון, שקיפות, אקטיביזם חברתי ועוד.

היא בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד ותואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך מטעם אוניברסיטת תל אביב.

למה החלטת לרוץ למועצה? העיר חשובה לי, אני אוהבת את רמת גן ורוצה לשמור עליה ליברלית, דמוקרטית, שיוויונית וחופשית. בנוסף חשוב לי התחום שממנו אני באה, החינוך שמקבילים ילדות וילדי העיר.

 

מהו הנושא שהכי חשוב לך לקדם במועצה? החינוך כמובן, התחום שקרוב לליבי. גם כאשת חינוך וגם כאמא, יש המון דברים שמפריעים לי. לעיתים מתנהל שיח לא מכבד בין מורה לתלמיד או בין מורה להורה ואני מאמינה שהקשבה וכבוד הם המפתח. גם ערכים של שוויון מגדרי, קבלת האחר, זכויות שוות לכל תושב.ת וזכויות הקהילה הלהט״בית חשובים לי מאוד ואני רוצה שפעול כדי שערכים אלו יקבלו ביטוי בהחלטות המועצה.

WhatsApp Image 2023-09-29 at 12.39_edited.jpg

 סיוון דודסון שחורי 
 מועמדת מס׳ 6 

Shlomi_Mizrahi_-_Tadmit_Ramat-Gan-Hofshit_27-9-23_304.jpg

 אורית לוי 
 מועמדת מס׳ 5  

רוני פרץ היא פעילה חברתית ופוליטית. היא בעלת תואר ראשון בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה מאוניברסיטת רייכמן. בכל שנות נעורייה הייתה שחקנית טניס.

למה החלטת לרוץ למועצה? לאחר שראינו מה קורה עם ממשלה גזענית, חשוכה ודורסנית, הרגשתי שהשינוי הקרוב ביותר יוכל להיעשות דרך המועצה.

 

מהו הנושא שהכי חשוב לך לקדם במועצה? סדר יום ליברלי שמכבד את כולם ולא כופה את האג'נדות על האחר.

Shlomi_Mizrahi_-_Tadmit_Ramat-Gan-Hofshit_27-9-23_332.jpg

 רוני פרץ 
 מועמדת מס׳ 7  

Shlomi_Mizrahi_-_Tadmit_Ramat-Gan-Hofshit_27-9-23_159.jpg

 גלית וידמן ששון
 מועמדת מס׳ 8 

גלית היא דוקטור לשפה ותקשורת (PhD), מנחה ומלווה הורים בגישת תקשורת מקרבת.

למה החלטת לרוץ למועצה? אני חרדה לעתיד המדינה ובראייתי חלק משמעותי מהפתרון זה בנייה מחדש של המחנה הדמוקרטי ליברלי ברמה הארצית, וברמה המקומית. שמטנו את האחריות ואפשרנו לאחרים לקבל את הכוח והמקום שלנו בקבלת ההחלטות ויש לכך השפעה על כל תחומי החיים. חשוב שנחזור לכל עמדות העשייה וקבלת ההחלטות כדי שנצליח לתקן, לבנות, לשקם ולרפא.

 

מהו הנושא שהכי חשוב לך לקדם במועצה? חשוב לי לקדם את התחום ממנו אני באה - תקשורת מקרבת בחינוך ובמשפחה ואני רוצה שנחזור להרגיש אחדות, קירבה ואת תחושת הביחד ולשם כך אני שואפת ליצור חיבור מחדש בין אוכלוסיות שונות בעיר. בנוסף אני באה למועצה כדי לחזק את השמירה על ערכים ליברליים ודמוקרטיים בחינוך ובכלל, לדאוג שהעיר תישאר חופשית ושיהיה בה מקום לכל מגוון האוכלוסייה ודרכי החיים. חשוב לי שהמועצה שתשמור על העיר מפני ניסיונות לשינויים משטריים שונים ברמה הארצית שעלולים להשפיע לרעה על חיינו בעיר ובמקומם לקדם שוויון מגדרי וחברתי.

זויה צ׳רקסקי היא ציירת ופסלת ישראלית, זוכת פרס סנדברג לאמנות בשנת 2020 ואחת האמניות הישראליות המוכרות בעולם. היא למדה במדרשה לאמנות והוענק לה דוקטור לשם כבוד מהאוניברסיטה הפתוחה על עבודתה המופלאה.

למה החלטת לרוץ למועצה? החלטתי לרוץ למועצה כדי לתמוך ברועי, חשוב לי לשמור על אופי חילוני וליברלי של העיר.

 

מהו הנושא שהכי חשוב לך לקדם במועצה? שני התחומים המרכזיים שבהם אני רוצה לעסוק במועצה הם תרבות ואמנות.

Shlomi_Mizrahi_-_Tadmit_Ramat-Gan-Hofshit_27-9-23_127.jpg

 זויה צ'רקסקי 
 מועמדת מס׳ 9  

image.png

 גלעד לוי קופלמן 
 מועמד מס׳ 10 

גלעד לוי קופלמן הוא עורך וידאו ובמאי בתעשיית הטלוויזיה הישראלית ומתמחה בעיקר בעשיייה וביצירת תוכן לטלוויזיה ציבורית ומסחרית. בנוסף, הוא מרצה לתקשורת ובעל הפודקאסט "היו זמנים בישראל.

למה החלטת לרוץ למועצה? אני מצטרף מתוך הרצון אמיתי לתרום לעיר ולתושביה ולהוביל סדר יום ליברלי ופלורליסטי.

 

מהו הנושא שהכי חשוב לך לקדם במועצה? חשוב לי לקדם סדר יום ליברלי הכולל פתיחת מקומות בילוי ופנאי בסופי השבוע, להמשיך את מיזם הסבבוס ולהקים קווים נוספים בשבת שיהיו נגישים לכל תושבי העיר, לפתח את התרבות בעיר על כל תחומיה: אמנות, מוזיקה, קולנוע ותיאטרון ולאפשר זאת על ידי הסטת תקציבים למען כך.  בנוסף גם בתחום החינוך  חשוב לי לקדם סדר יום ליברלי וערכי במוסדות החינוך העירונית לטובת ילדות וילדי רמת גן.

אורטל טל היא אשת חינוך, מנהלת חברת חוגים ועובדת בתכנית לחינוך מוזיקלי של הפילהרמונית הישראלית

למה החלטת לרוץ למועצה? הצטרפתי לרשימה תחת חוזה חדש, מטעם החזית הורודה, בשביל לדאוג שרמת גן תהיה עיר ליברלית .

 

מהו הנושא שהכי חשוב לך לקדם במועצה? חשוב לי לקדם חינוך ליברלי ודמוקרטי .

Shlomi_Mizrahi_-_Tadmit_Ramat-Gan-Hofshit_27-9-23_045.jpg

 אורטל טל 
 מועמדת מס׳ 11  

bottom of page